Autosklo

Výmena alebo oprava čelného skla?

Častokrát sa nás ľudia pýtajú, či pri každom poškodení skla je potrebná jeho okamžitá výmena. Samozrejme, že nie je. Ak ide o poškodenie menšie ako dvojeurová minca, dá sa sklo opraviť
a nie je potrebná investícia do nového skla.


Oprava čelného skla

Keď nastane situácia, že vám do okna vletí kameň a zanechá bodové poškodenie, je potrebné situáciu rýchlo vyriešiť. Ak máte možnosť, prelepte bodové poškodenie priehľadnou lepiacou páskou, aby ste zamedzili vniknutiu nečistôt do praskliny. Hneď potom nás neváhajte kontaktovať a dohodnúť si najbližší možný termín opravy.

Oprava spravidla trvá do 30 minút a jej cena je 25 € bez DPH. 


Výmena čelného skla

V prípade, že čelné sklo už nie je možné opraviť, je potrebné ho vymeniť za nové. Každá značka a model vozidla má iný typ čelného skla. Ak si nie ste istý, ktorý typ čelného skla máte, kontaktujte nás a my vám poradíme s jeho identifikáciou.

Pri práci používame kvalitné sklá a príslušenstvo značiek AGC, Saint-Gobain Sekurit či Pilkington.

Výmena lepeného skla trvá 2 - 4 hodiny. Cena sa líši v závislosti od výbavy skla, preto vám bezplatne pripravíme kalkuláciu šitú na mieru.

Bočné a zadné sklá

Netreba zabúdať ani na bočné a zadné sklá. V porovnaní s čelnými sklami, sú tieto "kalené", a teda sklo sa pri poškodení rozbije na drobné kúsky. Preto treba zvážiť, koho si na výmenu takéhoto skla vyberiete. U nás máte v cene odstránenie všetkých zvyškov skla z okien, a tiež povysávanie všetkých črepín v kufri, na podlahe či sedačkách auta.

Cenovú ponuku pripravujeme na mieru podľa rozsahu škody. 


Pre vypracovanie cenovej ponuky nás neváhajte kontaktovať.